Zábradlie s dierovaným plechom 1bm

Cena zábradlia za 1 bežný meter v štandardnej výške 1 meter. Typ dierovaného plechu PP RV10-13/1, dierovanie je kruhové s veľkosťou otvoru 10 mm a rozstup medzi otvormi je 13 mm, pričom hrúbka plechu je 1 mm. Výplň zábradlia je ošetrená práškovou farbou a pozinkovaná a rám je vypieskovaný a popráškovaný. V cene sú zahrnuté stĺpiky aj kovové madlo. V prípade zábradlia idúceho zošikma do poznámky pri objednávke treba uviesť uhol schodov a taktiež celkovú dĺžku v metroch. V prípade záujmu o dĺžku inú ako celé metre, treba do poznámky uviesť presnú dĺžku aj keď sa cena zaokrúhľuje na celé metre ( príklad 3,5 metra )

Zábradlie s dierovaným plechom 1bm

Kód produktu:

ZPD10,1

Rozmer (výška x šírka):

1000x1000 mm

Povrchová úprava:

popráškované

Model:

Cena:

Cena s DPH /
644,40 €
304,70

12

Kúpiť
+

Nenašli ste veľkosť akú potrebujete? Chceli by ste svoju bránu, bráničku či plot dodatočne pozinkovať?  Brány a ich komponenty vyrábame na mieru, tak nám neváhajte napísať, a my Vám vypracujeme cenovú ponuku už do 2 pracovných dní!
info@braany.sk

Vzorkovník farieb RAL

Farebná škála RAL pre práškovanie

Prosíme uviesť do poznámky v objednávke typ otvárania brány a bránky

Nosné stĺpy sú pripravené na zapustenie do zeme, možnosť navarenia oceľových pätiek pri montáži na spevnený povrch. Cena pätky 15 €/ks, v prípade záujmu uveďte do poznámky. 

Záhradkárstvo Najlacnejšie dreviny

article

Ponúka veľký výber záhradných drevín, ovocných stromov, tují či okrasných kríkov
v našom e-shope www.najlacnejsiedreviny.sk