Kované plotové dielce k rodinnému domu

Naše kované ploty (plotové dielce) vystihuje ich odolné a dizajnové prevedenie s dlhou životnosťou, ktorá je zaručená výbornou dvojnásobnou povrchovou úpravou.

Kované plotové dielce k rodinnému domu

Plotové dielce ošetrujeme rovnako ako kované brány kvalitnou povrchovou úpravou, ktorá zaistí jeho dlhú životnosť s minimálnymi nárokmi na údržbu.

Vďaka kvalitnej povrchovej úprave sú kované plotové dielce odolné voči korózii, poveternostným podmienkam, dažďovej vode a slnečnému žiareniu. Výhoda kovaných plotov spočíva v ich bezúdržbovosti na rozdiel od plotov z dreva, ktoré vyžadujú neustálu starostlivosť a majú mnohonásobne kratšiu životnosť.

Vyberať môžete z rôznych dizajnových prevedení, ktoré sa výborne hodia ako kovové ploty k rodinným domom. Ďalšou výhodou týchto kovaných plotov je možnosť montáže do murovaných stĺpikov. Kombinácia murovaných stĺpikov a kovaných plotových dielcov vytvára veľmi moderný a atraktívny vzhľad.

Krása kovaných plotových dielcov zdobí už stáročia domy a pozemky po celom svete. Nielenže sa jedná o krásne diela, ale sú aj trvalé, nenáročné na údržbu. So zachovaním svojej odolnosti poskytuje kovaný plot kvalitnú ochranu nehnuteľnosti.

Fotogaléria pre inšpiráciu

Ak sa chcete inšpirovať, pozrite sa do našej fotogalérie realizácii plotov z kovaných dielcov a nechajte sa inšpirovať.

Vyberáme kované ploty z nášho e-shopu. 
Kované plotové dielce v rôznych dizajnových prevedeniach a povrchových úpravách.