Kovaný plot z plotových dielcov

Pri výbere plotu na oplotenie svojho pozemku majitelia domov často zvažujú rôzne možnosti v závislosti od vzhľadu, ceny, ponúkanej ochrany a jednoduchosti údržby. Jedným z najikonickejších plotov je kovaný plot z plotových dielcov.

Kovaný plot z plotových dielcov Braany

Kovaný plot z plotových panelov, je lacnejší, ľahko dostupný a má svoje výhody. Plotové dielce sú vyrobené z kovu, ktorý vyžaduje veľmi vysoké teploty, aby sa s ním dalo pracovať, kovaný plot je potom mimoriadne odolný voči všetkým druhom nepriaznivých podmienok a je schopný odolať všetkým druhom počasia a fyzickému zaťaženiu.

Na vytvorenie kovaného plotu je železo vylisované alebo opracované do ozdobných a dekoratívnych tvarov, ako aj plotové stĺpiky potrebné na vytvorenie oplotenia.

Kované ploty sú jedným z najobľúbenejších typov plotov, pretože sú pevné a jedinečné. Kovaný plot je vyrobený z niekoľkých rôznych plotových dielov.

Kované ploty sú obľúbené, pretože sú pevné a odolné. Môžu byť tiež prispôsobené špecifickým potrebám napr. ochranou proti korózií zinkovaním alebo práškovaním na ľubovoľnú farbu.

Vyberajte kované plotové dielce z nášho e-shopu:

564,90 €
419,00
585,90 €
519,00
502,32 €
359,00
543,90 €
339,00