Kované ploty pre moderné oplotenie domu

Módnym trendom podlieha aj zdanlivo fádne zariadenie, akou sú ploty. Oplotenie domu a pozemku môže byť v súčastnosti nielen z dreva a betónu ale aj kované. Práve kované ploty  sú ukážkou moderného dizajnu, ale aj zárukou pevnosti, odolnosti a elegancie. Kovaný plot spĺňa všetky požiadavky na bezpečnosť a malé nároky na údržbu, čo je dnes jednou z hlavných výhod.

Oplotenie domu

Aké sú možnosti pre oplotenie domu?

Kované ploty ponúkajú dlhú životnosť. Každý, kto má záujem o to, aby jeho dom aj záhrada vyzerali reprezentatívne, nesmie zabudnúť výber kvalitného plotu, vjazdovej a vstupnej brány.

Univerzálny do každej doby

Kované ploty sú neskutočne univerzálne. Zladíte ich s historickou vilou aj moderným rodinným domom. Aj z jednoduchšej stavby urobia moderné ploty zaujímavú rezidenciu. Nieje sa čomu čudovať, že sú kované ploty atraktívne a vyhľadávané aj v dnešnej dobe. Prinášajú nadčasovosť a svoju modernosť si zachovajú v ktorejkoľvek dobe. Vyzerajú vzdušne, ale pritom sú pevné.

Ochrana proti opotrebeniu a povrchová úprava plotu

Hotový plot sa povrchovo upravuje žiarovým zinkovaním, čo je zárukou odolnosti materiálu voči mechanickému poškodeniu a vplyvom počasia. Táto povrchová úprava vytvorí dokonalú ochranu nielen samotného povrchu kovaného plotu, ale aj všetkých dutín a ťažko prístupných záhybov. Konečného elegantného vzhľadu kovaných plotov sa docieli aplikáciou práškových farieb na ich povrch.

Spoločnosť Braany ponúka kované ploty hneď vo viacerých variantoch. K oploteniu rodinných domov si nájdete vhodný dizajn plotu, ktorý bude korešpondovať s vašim vkusom a ľahko ho zladíte aj s ostatnými prvkami oplotenia ako sú plotové brány a bráničky. Jednotlivé rady sa líšia tvarom profilov, dizajnom aj cenou.

Vyberáme oplotenia domu z nášho e-shopu. Na výber v rôznych dizajnových prevedeniach a povrchových úpravách.