Kované brány a ploty ponúkajú moderný sposob oplotenia

Plot s bránou sú korunou vášho domova. Nezdobia len okolie domu, ale vytvárajú hranicu, ktorá oddeľuje vaše súkromie a chráni ho. Aký plot a bránu k vášmu domovu vybrať?

Kované ploty sú moderné

Máte postavený dom, alebo zvažujete rekonštrukciu? Plot je čerešničkou na torte, ktorá dotvorí celkový dojem z vášho domova. Na výber máte z niekoľkých variácií. Najjednoduchšie je pletivo, ale úprimne, musí sa s ním pracovať s vkusom, inak bude vytvárať dojem hranice okolo chatky. Populárne sú drevené ploty, pripravte sa však na náročnejšiu údržbu a väčšiu náchylnosť k opotrebeniu. Potom tu máme kované ploty. Kov je materiál, s ktorým sa dá skvele experimentovať. Ploty a brány z kovu sú veľmi vkusné. Vytvárajú minimalistický dizajn. Je jedno, či sa jedná o rad kovových tyčiek, či ide o plot masívnej konštrukcie. Materiál je tvárny a bude vyhovovať vkusu každého. Čo je ale podstatné pre vás ako majiteľa domu, pri jednoduchej úprave povrchu vydrží kované oplotenie bez údržby dlhé desaťročia.

K súčasnej modernej architektúre sa najlepšie hodí oplotenie, ktoré tvarovo korešponduje s okolím. Do tejto kategórie môžeme zaradiť, teda kované ploty, ktoré sú vizuálne inšpirované napríklad okolitou modernou zástavbou, hodí sa k nej a spolu tvoria jedinečný a neoddeliteľný celok.

Kované brány a ploty ponúkajú moderný sposob oplotenia

Vyberajte moderné kované ploty z nášho e-shopu