Moderné oplotenie z ťahokovu

Kto sa chce úplne odpútať od ozdobného prevedenia plotu, ten si má možnosť zvoliť jednoduché oplotenie z ťahokovu. Hodí sa ako moderné riešenie pre rodinné domy aj priemyselné objekty. Je cenovo veľmi dostupné a taktiež má dlhú životnosť.

Moderné oplotenie brány a bráničky

Výroba ťahokovu

Ťahokov je vyrobený bezodpadovú technológiou, kedy sa do plného plechu presekávajú špeciálnym nožom rad otvorov a po zdvihnutí noža sa preseknutý plech naťahuje. Následne sa nôž posunie pod uhlom oka a celý proces sa opakuje, tak že oká ťahokovu sú v radoch presadené, tj. na preskáčku.

Ploty vyrábané z ťahokovu spĺňajú požiadavky súčasnej doby - sú moderné, dizajnové, bezúdržbové s dlhodobou životnosťou, rozmerom podľa priania a potrieb aj najnáročnejšieho majiteľa nehnuteľností.

Ťahokov ako nadčasový materiál je možné inštalovať nielen do plotov ale aj do brán, bránok ako podčiarknutie elegantného vzhľadu jedinečných moderných domov. Odporúčame ťahokov povrchovo upraviť, žiarovým zinkovaním a následne sa môže nanášať vybraná farba formou práškového striekania.

Nepriehľadný plot z ťahokovu

Nepriehľadnosť oplotenia sa obvykle rieši pomocou ťahokovu. Ťahokov plot vytvára zaujímavý vzhľad, ktorý sa hodí aj k hypermoderným novostavbám. Voľbou rôzneho typu ťahokovu možno docieliť odlišnú priehľadnosť. Záleží preto na vás, ako veľmi chcete nechať bránou, bránkou, či plotom prenikať svetlo, nakoľko chcete dovoliť okoliu nahliadnuť za oplotenie vášho pozemku. Použitie ťahokovu je veľmi praktické, ale aj zaujímavé po dizajnovej stránke.

V e-shope www.braany.sk nájdeete kompletné riešenia a realizáciu plotov, bránok aj brán, vrátane montáže brán s pohonom.

Vyberáme moderné oplotenie z ťahokovu z nášho e-shopu. 
Ťahokov plot u nás nájdete s antikoróznou povrchovou úpravou.