Akými výhodami disponujú elektrické posuvné brány

Elektrické posuvné brány uľahčujú život automatizáciou otvárania a zatvárania, čo je jednoduchá funkcia, za ktorú si väčšina ľudí s radosťou priplatí.

Elektrické posuvné brány výhody

Zvýšená bezpečnosť

Elektrické posuvné brány zvyšujú bezpečnosť niekoľkými spôsobmi. Po prvé, automaticky sa zatvoria a uzamknú, čím sa eliminuje možnosť nechať vaše brány otvorené a odomknuté. Po druhé, sedia na zosilnených pántoch, ktoré odolávajú veľkej sile.

Elektrické posuvné kované brány môžu poskytnúť vysokú úroveň bezpečnosti pre váš domov alebo firmu. Ľahko sa inštalujú a možno ich ovládať na diaľku, vďaka čomu sú veľmi pohodlné.

Úspora miesta

Keďže elektrické posuvné brány sa posúvajú do strán pozdĺž línie plota alebo hraničnej steny, zaberajú podstatne menej miesta ako krídlové brány. Vďaka tomu sú vhodné pre malé príjazdové cesty, ako aj iné oblasti, kde sú krídlové brány nevhodné.

Dizajnové možnosti

Existuje mnoho rôznych dizajnov elektrických posuvných brán. Niektoré sú jednoduché a funkčné, zatiaľ čo iné sú ozdobnejšie a štýlovejšie. Bez ohľadu na váš vkus sa určite nájde dizajn, ktorý vám bude vyhovovať.

Vyberajte kované posuvné brány z nášho e-shopu:

1 929,90 €
1 242,35
1 719,90 €
1 242,35
3 966,90 €
2 696,47
1 656,90 €
1 157,65