Oplotenie z plotových dielcov má mnoho výhod

Plánujete okolo svojho domu postaviť nové oplotenie, ale zatiaľ sa nemôžete rozhodnúť, aký typ zvoliť? My pre vás máme niekoľko dôvodov, prečo staviť práve na kovaný plot.

Oproti plotom dreveným si síce málinko priplatíte, avšak investované peniaze sa vám na údržbe plotu vrátia. Kovaný plot na rozdiel od dreveného nevyžaduje takmer žiadnu údržbu, a navyše je jeho životnosť podstatne vyššia.

Okrem toho predstavuje kované oplotenie o nadčasový prvok, ktorý už na prvý pohľad zvýši estetické kvality stavby. Dom bude vyzerať honosnejšie a oveľa elegantnejšie, ako keď použijete lacné pletivo.

Oplotenie vhodné ku každému pozemku

Veľká výhoda kovaných plotov je ukrytá v možnosti umiestniť ich prakticky k akéhokoľvek pozemku. Celý plotový systém sa skladá z rôznych plotových dielcov a stĺpikov, takže nie je problém ho poskladať tak, aby sedel v podstate kdekoľvek. Taktiež máte oveľa viac možností, čo sa dizajnu a tvarov týka, ako je to napríklad pri drevenom oplotení. Rovnaké je to aj v prípade kovanej brány. Môžete zvoliť rôzne posuvné brány, ktoré vám zaistia úplný komfort.

Ak vás kované ploty oslovili, prezrite si realizácie našich plotových systémov v rôznych dizajnoch a nechajte sa inšpirovať. Nechajte si vyhotoviť vlastný návrh oplotenia od odborníka a nájdite najlepšie riešenie priamo pre vás.

Vyberáme kované oplotenie pozemku z nášho e-shopu. 
Kované ploty v rôznych dizajnových prevedeniach s antikoróznou povrchovou úpravou.