Krídlová brána ŤAHOKOV s bráničkou

Bránovú zostavu ŤAHOKOV typu TPME47/18x8x1,5 tvorí dvojkrídlová brána ktorej šírka je 4700 mm a otváracia bránička o šírke 1000 mm, nosné stĺpiky, zámok a kľučka. Všetky súčasti sú vyhotovené z kvalitného kovu. Výplň zostavy je ošetrená práškovou úpravou a pozinkovaná, pričom rám je vypieskovaný a popráškovaný. Tvar oka je valcovaný šesťhran o rozmere 47x18 mm, pričom hrúbka plechu je 1,5 mm. Pre správne vybavenie Vašej objednávky uveďte do poznámky typ otvárania bráničky, viď obr.2. Ku každej dvojkrídlovej bráne je možné doobjednať automatický pohon s komplet príslušenstvom. Stĺpiky k bránovej zostave sú grátis!

Krídlová brána ŤAHOKOV s bráničkou

Kód produktu:

T05,25

Povrchová úprava:

popráškovaná

Rozmer (výška x šírka):

Model:

Cena:

Cena s DPH /
3 714,05 €
2 579,00

12

+

Nenašli ste veľkosť akú potrebujete? Chceli by ste svoju bránu, bráničku či plot dodatočne pozinkovať?  Brány a ich komponenty vyrábame na mieru, tak nám neváhajte napísať, a my Vám vypracujeme cenovú ponuku už do 2 pracovných dní!
info@braany.sk

Vzorkovník farieb RAL

Farebná škála RAL pre práškovanie

Prosíme uviesť do poznámky v objednávke typ otvárania brány a bránky

Nosné stĺpy sú pripravené na zapustenie do zeme, možnosť navarenia oceľových pätiek pri montáži na spevnený povrch. Cena pätky 15 €/ks, v prípade záujmu uveďte do poznámky.