Samonosná brána s dierovaným plechom EXCLUSIVE

Kvalitná, kompletná samonosná brána EXCLUSIVE typu TPMR45/8x1,5x1B je dodávaná so všetkými potrebnými komponentami, vrátane zámku, dojazdového stĺpiku a všetkých pohyblivých dielov. Nie je potrebné nič dokupovať. Výplň samonosnej brány je ošetrená práškovou úpravou a pozinkovaná, pričom rám je vypieskovaný a popráškovaný. Tvar otvorov je dizajnová slzička s maximálnou veľkosťou 140 mm a minimálnou 50 mm, hrúbka plechu je 3 mm. Elektrický pohon, je možný za príplatok. Pri objednávke prosím uviesť do poznámky smer otvárania brány z čelného pohľadu do ľavej, alebo pravej strany z dôvodu umiestnenia zámku.

Samonosná brána s dierovaným plechom EXCLUSIVE

Kód produktu:

T20,16

Povrchová úprava:

popráškovaná

Rozmer (výška x šírka):

Model:

Cena:

Cena s DPH /
5 169,72 €
3 722,19

24

+

Nenašli ste veľkosť akú potrebujete? Chceli by ste svoju bránu, bráničku či plot dodatočne pozinkovať?  Brány a ich komponenty vyrábame na mieru, tak nám neváhajte napísať, a my Vám vypracujeme cenovú ponuku už do 2 pracovných dní!
info@braany.sk

Vzorkovník farieb RAL

Farebná škála RAL pre práškovanie

Prosíme uviesť do poznámky v objednávke typ otvárania brány a bránky

Nosné stĺpy sú pripravené na zapustenie do zeme, možnosť navarenia oceľových pätiek pri montáži na spevnený povrch. Cena pätky 15 €/ks, v prípade záujmu uveďte do poznámky.